Koszyk 0
Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka
Ilość
Razem
Jest0produktów w koszyku. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Razem produkty:
Dostawa:  Do ustalenia
Razem

Na żywo światłowodowe identyfikator KFI-35 detektor ruchu identificador fibra de

zł643.66 zł482.74
  • Gwarancją: 1 rok
  • Typ Włókna: Tryb Single
  • Rozmiar: 10x10x10
  • marka: AUA
  • Zidentyfikowane Zakres Długości Fal: 800-1700 Nm
  • Typ Złącza: SC/APC
  • Dowód: CE
  • Kompatybilny: TP-link
  • Długość Produktu: 1m
  • Zastosowanie warkocze: Projekt FTTH
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: Identyfikator optycznego włókna KFI-35

Nowy

- +

Na żywo światłowodowe identyfikator KFI-35 detektor ruchu identificador fibra de

Rozpoznawacz optycznego włókna KomShine KFI-35 może szybko określić kierunek wysyłanych włókna i pokazać względną moc rdzenia bez żadnych uszkodzeń wygięte włókna.W przypadku ruchu włącza się przerywany sygnał dźwiękowy.

Identyfikator optycznego włókna KomShine KFI-35 rozpoznaje również modulację,takie jak 270 Hz,1 khz i 2 khz .Gdy są one używane do określenia częstotliwości, stale słyszalny sygnał jest aktywowany.

Dostępne są cztery przejściowe głowicy: Ø0.25, Ø0.9, Ø2.0 Ø3.0. Światłowód WF3306B zasilany jest z baterii alkalicznej 9 v.

Cechy:

- Łatwy w użyciu z operacją "jednego klucza".

- Skutecznie określa kierunek ruchu i częstotliwość tonu (270 Hz, 1 khz, 2 khz) z akustycznym czujnikiem.

- Wyświetla względną moc jądra.

- Bardziej dokładny test z zadaszeniem.

- Łatwo wymienialne adaptery.

- Wytrzymała, metalowa obudowa i wysokiej jakości konstrukcja.

- Wskazanie niższej mocy.

Dane techniczne:

Typ

KFI-35

Zidentyfikowane Zakres Długości Fal

800-1700 Nm

Zidentyfikowane Typ Sygnału

CW, 270 Hz±5%,1 khz±5%,2 khz±5%

Typ Detektora

Ø1 mm InGaAs 2 szt.

Typ Zasilacza

Ø0.25 (dotyczy gołego włókna),Ø0.9 (dotyczy kabla Ø0.9 )

Ø2.0 (dotyczy kabla Ø2.0 ), Ø3.0 (dotyczy kabla Ø3.0 )

Kierunek Sygnału

Lewy i prawy led

Poligon Kierunku Опаления

(dbm, CW/0.9 mm gołe włókno)

-46~10(1310 nm)

-50~10(1550 nm)

Zakres Badań Mocy Sygnału

(dbm, CW/0.9 mm gołe włókno)

-50~+10

Wskazanie Częstotliwości Sygnału (Hz)

270, 1k, 2k

Zakres Częstotliwości Badań

(dbm, wartość średnia)

Ø0.9, Ø2.0, Ø3.0

-30~0 (270 Hz,1 khz)

-25~0 (2 khz)

Ø0.25

-25~0 (1 khz,2 khz)

-20~0 (2 khz)

Tłumienność(db (wartość typowa)

0,8 (1310 nm)

2.5 (1550 nm)

Alkaliczna Bateria(W)

9

Temperatura Pracy(°C)

-10-+60

Temperatura Przechowywania(°C)

-25-+70

Rozmiar (mm)

196X30.5X27

Masa (g)

200

Tagi: WŁÓKNO, Aramidowe, światłowody, radarowy prędkościomierz, Инно If, męskie optyka, d Link, EXFO OTDR, gołe włókno, narzędzie strzałki

Pokrewne produkty